15 października cała Europa obchodzi wyjątkowe święto – Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, które ma zwrócić uwagę na problematykę jak ogromnym zagrożeniem jest ta choroba. Każdego roku aż 1,5 miliona kobiet na całym świecie dowiaduje się, że ma raka piersi. Wiele z tych przypadków można skutecznie leczyć pod warunkiem wczesnego wykrycia choroby. W jaki sposób? Przede wszystkim wykonując samoobserwację i samobadanie piersi, a także uczęszczając na regularne kontrole USG piersi i mammografię.


Daj się zbadać – nie daj się rakowi

Profilaktyka raka piersi to okresowe badania skriningowe oraz dbanie o prawidłowe odżywianie się i aktywność fizyczną, unikanie nałogów, kontrola wagi ciała, rozważne stosowanie środków hormonalnych i antykoncepcyjnych, planowanie ciąży oraz samoobserwacja. W ramach kampanii nasz gabinet nie tylko wykonuje USG piersi, ale też udziela porad, jak skutecznie chronić siebie i swoich bliskich przed zachorowaniem.

AVON Kontra Rak Piersi i Zdrowie Orawa
Jabłonka ul. Mickiewicza 14
Przyjdź i się przebadaj!

W Polsce pod znakiem AVON Kontra Rak Piersi już od 12 lat organizowana jest akcja „Gabinety USG z Różową Wstążką”, w której biorą udział gabinety wyróżniające się najwyższym standardem obsługi. W tym gronie znalazł się i nasz gabinet. Zapraszamy wszystkie panie na darmowe badania profilaktyczne. Celem akcji jest realna pomoc kobietom w dostępie do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych oraz zwiększenie świadomości kobiet na temat profilaktyki nowotworowej.

Dla naszych Pacjentek mamy wyjątkowy upominek:
Ponieważ USG dla kobiet współfinansowane będzie przez Amazonki i Avon,
pacjentka płaci tylko 20 zł za badanie a dostaje zestaw kosmetyków Avon w GRATISIE!

Liczba zgłoszeń ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji.


Zapraszamy do gabinetu w Jabłonce
Nie daj się rakowi!


Więcej informacji na temat kampanii AVON Kontra Rak Piersi na: AVON Kontra Rak Piersi